کد خبر:49271 تاریخ انتشار : 1395/7/3-14:14:44
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان البرز خبر داد:
اعلام آمادگی دانشجویان انقلابی برای سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه البرز
مصطفی حسنی با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان البرز هم در همین راستا 14 فقره نامه تنظیم و به دفاتر ائمه محترم جمعه استان ارسال کرده است، گفت: بسیج دانشجویی استان البرز آمادگی خود را جهت برنامه ریزی و حضور دانشجویان در تریبون نماز جمعه های استان را اعلام نموده است.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/49271
مصطفی حسنی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان البرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی البرز؛ با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان در ماه مبارک رمضان توصیه هایی را به تشکل های دانشجویی بیان فرمودند، اظهار داشت: از توصیه های مهم ایشان مسأله تبیین بود.

وی با بیان اینکه ایشان مسئل تبیین را به عنوان نیاز اساسی جمهوری اسلامی یاد کردند، افزود: لذا از کارهای اصلی قشر فرهیخته، مؤمن و انقلابی جامعه امروز این است که مسائل را خوب بفهمد، تحلیل صحیح ارائه داده و آن را به اطلاع جامعه برساند و همین امر مسئولیت دانشجویان انقلابی را چند برابر می ­کند.

حسنی به دیگر توصیه های مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از توصیه های مهم ایشان حضور فکری، بیانی و فیزیکی دانشجویان در مسائل مهم کشور بود و بیان داشتند: هم دوستان انقلاب و هم دشمنان انقلاب، باید مواضع شما را در مسائل مهم کشور بدانند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان البرز با اشاره به اینکه یکی از توصیه های رهبر معظم انقلاب سخنرانی دانشجویان در پیش از خطبه نماز جمعه بود، گفت: ایشان فرمودند در سخنرانی های قبل از خطبه های نماز جمعه یک برنامه ریزی بکنند، دانشجوهایی که اهل حرف زدن هستند، از طرف جمع پشتیبانی شوند و متن های خوبی تهیه کنند و در نماز جمعه قبل از خطبه های نماز جمعه که حالا مسئولین می­روند و صحبت می­کنند یک فصلی هم برای دانشجوها گذاشته شود.

حسنی افزود:  در راستای اجرای منویّات معظّم­ له مبنی بر حضور دانشجویان و تبیین مسائل کشور، شاهد حضور دانشجویان در تریبون نماز جمعه در مناطق مختلف تهران و بعضاً دیگر استان ها بودیم که بحمدالله برکات خوبی هم در پی داشته است.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان البرز هم در همین راستا 14 فقره نامه تنظیم و به دفاتر ائمه محترم جمعه استان ارسال کرده است، گفت: بسیج دانشجویی استان البرز آمادگی خود را جهت برنامه ریزی و حضور دانشجویان در تریبون نماز جمعه های استان را اعلام نموده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: إن شاءالله با پیگیری­ هایی که در حال انجام می­باشد و با کمک و راهنمایی­های ائمه بزرگوار جمعه، شاهد حضور دانشجویان مؤمن و انقلابی در این سنگر مهم انقلاب خواهیم بود که این حضور به فضل خداوند متعال آثار و برکات ارزشمندی برای نظام و انقلاب خواهد داشت.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: