کد خبر:52909 تاریخ انتشار : 1395/8/10-23:56:30
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی البرز خبر داد:
برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز به مناسبت 13 آبان
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی البرز از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت 13 آبان به همت بسیج دانشجویی دانشگاه های استان خبر داد.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/52909
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از البرز؛ مصطفی حسنی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان البرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی البرز؛ با اشاره به اینکه 13 آبان، روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی است، اظهار داشت: این روز حماسه ساز، یادآور غیرت جوانان انقلابی آن زمان و روز خروش انقلابیون به لانه ی فساد و جاسوس خانه ی آمریکایی است.

وی افزود: 13 آبان روز استکبارستیزی است و مسئله ی مبارزه به فرموده ی رهبر فرزانه ی انقلاب یک مسئله ی اساسی و برخاسته از تحلیل درست و حرف درست است.

حسنی بیان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان یکی از پیش قراولان جبهه ی مبارزه با استکبار با متابعت از مقتدای حکیم خود، همواره این روز را به خاطر داشته و جهت مجد آن برنامه ها وطرح های مختلفی را اجرا می کند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی البرز خاطر نشان کرد: امسال نیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان البرز در دانشگاه های خوارزمی، آزاد، محیط زیست، پیام نور و ... برنامه های متنوعی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی به برنامه های روز 13 آبان که توسط دانشجویان در دانشگاه برگزار می شود اشاره و تصریح کرد: مناظره ی دانشجویی با عنوان "چرا مرگ بر آمریکا" و گفتگوی آزاد دانشجویی در دانشگاه آزاد کرج، اکران و بررسی فیلم سیانور با حضور مسعود فراستی در دانشگاه علوم پزشکی، سخنرانی و تریبون آزاد در دانشگاه خوارزمی و برنامه های مختلف از فعالیت دانشجویان بسیجی استان البرز می باشد.

حسنی در پایان گفت: دانشجویان با حضور خود در این برنامه ها این روز ملّی را گرامی داشته و می توانند همواره نقش خود را به عنوان افسران جنگ نرم به خوبی ایفا نمایند.


انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: