کد خبر:83930 تاریخ انتشار : 1396/7/5-15:17:53
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در پی تشییع پر شکوه شهید مدافع حرم محسن ححجی بیانیه ای منتشر کرد
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/83930
 
                                                               
 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در پی برگزاری مراسم پرشکوه شهید حججی بیانیه ای با متن ذیل منتشر کرد: 

 
                                                     بسم الله الرحمن الرحیم
 
هر چه داریم، به برکت جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌هاست، به برکت روحیه‌ی شهادت‌طلبانه است.(امام خامنه ای)
 
خبر شهادت مظلومانه و غریبانه محسن حججی از جوانان مدافع حرم،‌جامعه ایران اسلامی را عزادار نمود، شجاعت ، ایستادگی و صلابت غرورآفرین وی در اسارت داعشی ها مایه افتخار ایرانیان در جهان شد.
شهید محسن حججی نشان داد جوانان انقلاب اسلامی همیشه در صحنه هستند و از هیچ چیزی واهمه ای ندارند بلکه با اهدای خون خود از دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری می نمایند.
پاسدار شجاع اسلام به دشمنان داخلی و خارجی یادآور شد که جوانان ایران مصمم تر و بااراده تر از قبل پشتیبان انقلاب و راه امام و رهبری هستند و با اهدای خون خود شعار "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" را عملی می کنند.
‌شهید حججی و این خط مقاومت، ثمره دسته‌های بلند شده برای سینه زدن و زنجیرزنی‌ها و علم و کتل‌های دسته‌های عزای اباعبدالله‌الحسین (ع) است.
 1400سال این عزاداری‌های باشکوه این خط مقاومت را برای ما به ارمغان آورده است و دسته‌های عزا، دسته‌های نصرت حسین (ع) هستند .
امروز شهید حججی  با تاسی از مولا و مقتدای خود حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به مستکبرین عالم فهماند که در راه اسلام و انقلاب از جان خود می گذرد تا نگذارد برای بار دوم تنگه ی احد سقوط کند.
ما دانشجویان بسیجی استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از آحاد ملت ایران جهت حضور پرشور و حماسی در تشییع پیکر مطهر محسن حججی در تهران،به مستکبرین جهان اعلام می کنیم این مردم از خون حججی نمی‌گذرند و انتقام این خون با نابودی داعش تمام نخواهد شد بلکه انتقام خون حججی تنها با نابودی اسرائیل فراهم خواهد شد. 
 
* بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: