کد خبر:54599 تاریخ انتشار : 1395/8/14-15:25:6
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز بیانیه صادر کرد؛
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز درباره هنجارشکنی اخیر در نشست فصلی احزاب استان
سکوت عجیب و معنادار مسئولان اجرایی و سیاسی حاضر در جلسه، بسیار آزار دهنده تر از هنجارشکنی رخ داده در سالن جلسات استانداری البرز است که عنوان «شهدای دولت» را یدک می کشد. ای کاش دست کم به نام مقدس آن سالن جلسات، احترام گذاشته می شد و به گوینده آن سخنان، اعتراضی یا تذکری ولو کوچک انجام می گرفت.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/54599
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی البرز؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز بیانیه درباره هنجارشکنی اخیر در نشست فصلی احزاب استان صادر کرد، متن بیانیه به شرح زیر است؛

متاسفانه در نشست فصلی احزاب استان البرز که روز سه شنبه 11 آبان 1395 در حضور محمدامین رضازاده (مدیرکل سیاسی وزارت کشور) و فتح الله حقیقی (معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز) برگزار شد، یکی از حاضران منتسب به جریان خاص، با استفاده از تریبون استانداری از یکی سران فتنه با عنوان «بزرگوار» یاد کرده که با تشویق برخی از حاضران روبه‌رو شده است. در این راستا، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز نکاتی را به شرح ذیل بیان می کند:

1. این گونه بی پروا سخن گفتن و نادیده گرفتن مرزبندی های بنیادین نیروهای انقلاب و جریان فتنه، مقدمه تحرکات تازه جریان فتنه در استان البرز است که هوشیاری و اقدام بهنگام امت حزب الله به ویژه جنبش دانشجویی را طلب می کند.

2. سکوت عجیب و معنادار مسئولان اجرایی و سیاسی حاضر در جلسه، بسیار آزار دهنده تر از هنجارشکنی رخ داده در سالن جلسات استانداری البرز است که عنوان «شهدای دولت» را یدک می کشد. ای کاش دست کم به نام مقدس آن سالن جلسات، احترام  گذاشته می شد و به گوینده آن سخنان، اعتراضی یا تذکری ولو کوچک انجام  می گرفت.

3. سردار گرامی برادر علی استادحسینی فرمانده محترم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، نخستین چهره انقلابی بود که به وقوع چنین بدعتی در استانداری اعتراض کرد. جا دارد که از این سردار بیدار سپاه اسلام سپاسگزاری کنیم که با نهیب صریح و بصیرت بخش خود، در مقابل این هنجارشکنی سیاسی شجاعانه ایستادند.

4. از دستگاه های نظارتی به ویژه قوه محترم قضاییه انتظار می رود که با ابطال مجوز آن تشکل سیاسی، با گوینده آن سخنان هنجارشکن هم برخورد قانونی شود.

فاعتبروا یا اولی الابصار

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: