کد خبر:83707 تاریخ انتشار : 1396/7/3-10:5:31
مرتضی هاشمی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی
تبریک مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
دانشگاه به عنوان مهد علم و دانش و یک نهاد تربیتی تا میزان بسیار زیادی بر روی رشد علمی و فرهنگی کشور تاثیرگزار است.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/83707
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز، مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع)، با فرارسیدن بهار علم و دانش، شروع سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت.
مرتضی هاشمی بیان کرد: دانشگاه به عنوان مهد علم و دانش و یک نهاد تربیتی تا میزان بسیار زیادی بر روی رشد علمی و فرهنگی کشور تاثیرگزار است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی افزود: زیرساخت های رشد و تعالی علمی کل کشور، ایجاد شرایط مساعد برای تحصیل جوانان می باشد که خوشبختانه امروزه به برکت جمهوری اسلامی ایران فضای علمی کشور مساعد برای تحقق این امر می باشد.
هاشمی گفت: برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری به منظور اقتصاد مقاومتی راهی نیست جز اینکه فضای تولیدی کشور را مزین به تحقق و پژوهش و عبور از درهای علم و دانش آراسته کرد.
مرتضی هاشمی افزود: بسیج دانشجویی استان البرز ضمن دعوت از دانشجویان جدیدالورود به عضویت در این نهاد مقدس، آمادگی این را دارد که در راستای پیشرفت علمی دانشجویان عزیز از طریق معاونت علمی و پژوهشی این ناحیه خدماتی در این راستا ارائه نماید.
هاشمی در پایان گفت: امید است به فضل الهی دانشجویان عزیز با پشتکار و تلاش روزافزون نسبت به ارتقای سطح علمی خود و جامعه و توام کردن تولید دانش با علوم اسلامی که نتیجه آن مقابله با دانش غربی و غرب زدگیست ایفای نقش موثر و کارآمد کنند.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: