کد خبر:83985 تاریخ انتشار : 1396/7/6-15:50:29
محدرضا امامی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای
ترامپ به پیشرفت و قدرت ایران حسادت میکند واین حسادت باعث شده که او با حرف هایش شخصیت فاسد خود را نشان دهد
ریاست جمهوری آمریکا درصحبت های پوچ خود سعی دارد به ایران ضربه وارد کند اما شاهدیم که در برابر یک ضربه به ایران، ده ها ضربه به سیاست خود وارد میکنند.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/83985
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البز، محمدرضا امامی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز در مورد صحبت های اخیر ترامپ:  ترامپ دسیپرین متلاشی شده ای دارد. سخنان رییس جمهوری آمریکا درسازمان ملل، نشان دهنده ی شخصیت متلاشی شده ی اوست.
محمد رضا امامی افزود: ملت ایران سخنان توهین آمیز ترامپ را ازروی حسادت میدانند چرا که خشم و حسادت پرده ی حیای ترامپ را ازمیان برداشته است و او را دچار خفگان گفتاری کرده است،
امای بیان کرد: شهروندان محترم آمریکا، برای رای شما متاسفیم، ترامپ به پیشرفت و قدرت ایران حسادت میکند واین حسادت باعث شده که او با حرف هایش شخصیت فاسد خود را نشان دهد. انسانی که همیشه کم بود و قدرت کاذب دارد به تحقیر و توهین میپردازد چون غیر این از انجام غلطی دیگر معلول ودرمانده است،
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: قابل ذکراست که همیشه به قطار درحال حرکت سنگ پرتاب میکنند! کشورایران مانند قطاری عظیم است که روز به روز روبه پیشرفت و صعود درحال حرکت میباشد، وسیاست گزاران آمریکایی چشم دیدن این پیشرفت و حرکت راندارند و شروع میکنند به نشان دادن شخصیتشان ... 
امامی اضافه کرد: ریاست جمهوری آمریکا درصحبت های پوچ خود سعی دارد به ایران ضربه وارد کند اما شاهدیم که در برابر یک ضربه به ایران، ده ها ضربه به سیاست خود وارد میکنند ودست های خبیث غیب خودرادارد آشکار میکند .
محمد رضا امامی افزود: ترامپ ازشما متشکریم تا چهره واقعی آمریکا را به جهانیان نشان دادید، وزحمت ماراکم کردید،
امامی عنوان کرد: ترامپ در باتلاق فرورفته است و فقط دارد سروصدا و دست وپا میزند...
امامی در ادامه گفت: گاهی آن هایی که تنشان به افکارغربی خورده است میگویند مدافعان حرم بخاطره پول رفته اند،
کدامین ازشما برای جانتان قیمت میگزارید؟ کدامین از شما حاضرید سرتان را به پولی بفروشید؟اینگونه صحبت ها را کنار بگزارید.با گفتن این گزاف ها، خود را روشن فکر میدانید! این روشنفکری نیست، این خاموشی مطلق غیرتتان است.
امامی گفت: خدا را شکر کل جهان شاهد عهد شکنی آمریکا سر مسئله برجام با ایران رامیبیند. و میبیند که نفر اول سیاست آمریکا چطور دارد فریاد بی شخصیتی وبی لیاقتی خود را میزند، ترامپ کسی  نیست که بتواند به ملت ما توهین کند.
امامی افزود: گاهی میگویند ایران کشور تروریستی است، چطور میشود از طرفی مقابل داعش  ایستادگی کنیم و از عزیزانمان دل بکنیم و به مقاومت بپردازیم  و ازطرفی تروریسم باشیم؟ این ها همه سعی دارند سد حرکت  قطار پیشرفت ما باشند، اما خودشان به خوشان ضربه میزنند و روز به روز جهان به دروغ گویی و کذابی آمریکا یقین می آورد، و گاهی میگویند آزادی نداریم!!
امامی بیانکرد: معنای آزادی را در چه میبینند، در بی غیرتی و بی موالاتی مردم و یا خاموش شدن مطلق غیرت ...
بروید ببینید، مطالعه کنید که در امریکا گاهی یک کودکی ۱۲ساله با شلیک اسلحه جان هم کلاسی هایش رامیگیرد و مسائل دیگر که بعلت ادب و غیرت انقلابی از ذکر آن جلوگیری میکنم.
امای در ادامه گفت: گاهی میگویند فلان کشور پیشرفته است این پیشرفت دست چه کسی است. دولت یا ملت؟ تمام پیشرفت ها توسط مردم صورت میگیرد و دولت به آن جهت میدهد. همان طورکه رهبری عزیزمان فرمودند، مشکلات جامعه فقط به دست مردم حل شدنی است.
امامی افزود: دانشجویی که معدل رو به مشروطی دارد و توانایی و شکوفایی ندارد و برای داشتنش تلاش هم نمیکند، و حالا انتظار دارد در حساس ترین و پیشرفته ترین نقطه کشورفعالیت کند و شعار میدهد که کار نیست ،شغل نیست... 
امای اضافه کرد: خداوند متعال فرموده از توحرکت و ازمن برکت... ملت ایران بیداراند و به حرف هر گزافه گویی دست از تلاش برنمیدارند،
محمد رضا امامی افزود: برنامه آمریکا این بوده که با تحریم ها بتواند یکپارچگی واتحاد ایران را ازبین ببرد اما با این حرکت دید که چگونه داریم تلاش میکنیم و پیوند و اتحادمان روز به روز درحال مستحکم شدن است. ما امام حسین علیه اسلام راداریم و یاد گرفتیم زیر بار ظلم و ستم نرویم واگر کشوری دیگرغیر از ایران زیر بار این همه تحریم ها بود قطعا هسته یکپارچگی اش ازبین میرفت و کشور دچار هرج و مرج می شد اما با رهنمودهای رهبری عزیزمان و ازآن جایی که امام زمان (عج) برکشور ماناظر است ماایستاده ایم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در پایان گفت: سخن آخرم به دانشجویان قدر و ارزش این کشور را بدانید خیلی ها از بعضی نقاط جهان هستند که آرزو دارند یک شب در اسایش و امنیت  بخوابند... .

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: