کد خبر:83831 تاریخ انتشار : 1396/7/4-15:14:13
به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان البرزصورت گرفت؛
دیدار با نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز
صبح امروز مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسین پور و معاونت های ناحیه با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ستاد سپاه استان دیدار و گفتگو کردند.
لینک کوتاه http://alborz.bso.ir/id/83831
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز، صبح امروز مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسین پور و معاونت های ناحیه با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ستاد سپاه استان دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین کرمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان گفت: عزیزان در ناحیه بسیج دانشجویی به تعبیر حضرت آقا با افسران جنگ نرم سروکار دارند و شما هم فرماندهان جنگ نرم هستید، لذا کار کردن با این مجموعه حساسیت ویژه خود را دارد.
حجت الاسلام والمسلمین کرمی بیان کرد: تمام تلاش عزیزان در ناحیه بسیج دانشجویی براین باشد که دانشجویان جذب این نهاد مقدس شوند و دفعمان حداقلی باشد.
حجت الاسلام والمسلمین کرمی افزود: با شناختی که از آقای هاشمی و آقای حسین پور دارم، مطمئن هستم مجموعه بسیج دانشجویی به خوبی عمل خواهد کرد، آقای حسین پور هم چهره ی حوزوی و دانشگاهی هستند و به همین دلیل ایشان انتخاب شدند.
حجت الاسلام کرمی بیان کرد: حقیقتاً دشمن آمده برای مقابله با تک هایی که ما بهش زده ایم. چون همه می گویند دشمن به ما حمله کرده که البته درست است اما دلیل حمله اش در واقع دفاع از خودشان است.
مسئول حوزه نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان افزود: دشمن پی برده که انقلاب اسلامی در تمام جهان به شکر خدا اون خواسته ای که امام راحل از ما داشت و ایده امام بود شکل گرفته است، انقلاب اسلامی خواسته اصلی امام از آن صدورش به تمام جهان است که الان به منصه ظهور رسانده است و دشمن هم دارد پاتک می کند در مقابل تک جمهوری اسلامی که برایش داشته است.
حجت الاسلام کرمی گفت:لذا می بینید به همه کارها دست میزند، از کارهای فرهنگی،کارهای نظامی، اجیر کردن کشورهای دیگر برای جنگ های نیابتی، تمام تلاشش را می کند که پاتک بکند در مقابل تک انقلاب اسلامی.
حجت الاسلام کرمی در پایان اضافه کرد: لذا انشاءا... شما بزرگواران در این حوزه که صاحب نظر هستید و با دید مثبت نگاه کنید و سعیتان در پیشبرد و نفوذ اهداف انقلاب اسلامی در تمام جهان باشد.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: