آرشیو یادداشت
فرمانده سپاه امام‌حسن مجتبی (ع) استان البرز: شهید حججی نماد استقبال زودهنگام از محرم است و این شهید غوغایی در ایران اسلامی بوجود آورد.
جمهوری اسلامی ایران علی رغم مخالفت کشورهایی چون مصر و عربستان جهت محکومیت منطقه ایی و بین المللی رژیم صهیونیستی، اجلاس دوحه را برگزار کرد. این اجلاس مصوبات مهمی داشته که محکومیت و تضعیف رژیم صهیونیستی در سطح منطقه ایی و بین المللی منجر شد.
یا نگاهی به احادیث و روایات آخرالزمان در می یابیم که منطقه فعلی غرب آسیا در عصر ظهور و قبل از آن دستخوش حوادث گوناگون و مهمی خواهد بود که بیشترین تحولات مهم دنیا در این منطقه رخ خواهد داد و شاید یکی از دلایل حساسیت نسبت به این منطقه همین امر باشد که مسلمانان و به خصوص ایرانیان برای آزادی قدس از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند.
با شکل‌گیری حماسه 9دی به همه دیرباوران داخلی ثابت شد که ملت فهيم و آگاه ايران قادرند از ورای تمام چهره‌آرایی‌ها، تزویرها و نقاب‌ها، انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین، عافیت طلبان و مصلحت اندیشان بازشناسند.
بررسی حال و هوای این روزهای حلب که در و دیوارش رنگ پیروزی به خود گرفته و مقایسه ی آن با آسمان ابری برجام که بارش باران ناکامی اش روز به روز شدیدتر می شود بیانگر تفاوت نتیجه معامله با خداست بجای دل بستن به کدخدا!!!.
فعال دانشجویی استان البرز در یادداشتی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در دانشگاه تهران مبنی بر اینکه «ما هیچ قدمی در مسأله ی برجام برنداشتیم مگر آن که با مقام معظم رهبری مشورت کردیم»، گفت: سازندگان این دروغ با مطرح کردنش دو هدف را دنبال می کنند.
رییس جمهور « ما هیچ قدمی در برجام برنداشتیم جز اینکه همه ی موارد را با رهبری هماهنگ کردیم.» به نظر می رسد دیگر در این مورد خاص، انداختن همه تقصیر ها گردن دولت قبل کارایی لازم را نداشته است.
دولت محترم این بار هم ما این مطالبه را از شما به خصوص رئیس دولت داریم که به این دغدغه ی رهبری و مردم رسیدگی شود و حرف ولی فقیه همانند شروط 9گانه ی برجام که بعضا رعایت نشد روی زمین نماند ما تا حصول نتیجه از پای نخواهیم نشست.
محمد جمشیدی مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی در یادداشتی مطرح کرد: بی تردید حماسه ها فداکاری هاوازخودگذشتگی های دانش آموزان عزیزدر سیزدهم آبان 57 پیروزی انقلاب اسلامی را شتاب بخشید وسبب زوال رژیم وابسته بر آمریکا گردید.
تعاریف و برداشت کلی از مفهوم فرهنگ هر رفتار یا عاداتی که یک جامعه را درگیر کرده و اثرات جمعی حاصل از آن در جامعه ساری و جاری باشد و به نحو مطلوب در آن جامعه تاثیر بگذارد فرهنگ عمومی تلقی میشود.
|< < 1 2 3 4 5 > >|