آرشیو یادداشت
مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در جلسه ای در دفتر حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه خوارزمی حاضر و پیرامون موضوعات فرهنگی بحث و گفت و گو کردند.
عصر امروز سیزدهمین جلسه هم اندیشی روسای دانشگاه های استان البرز با بسیج دانشجویی به میزبانی سردار مولایی برگزار شد.
جلسه استادیار صالحین خواهران، خانم دکترحاجیلویی با حضور سرگروه ها و مربیان حلقه های صالحین ومسئولین تربیت آموزش خواهران در سالن حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار شد.
فرمانده سپاه امام‌حسن مجتبی (ع) استان البرز: شهید حججی نماد استقبال زودهنگام از محرم است و این شهید غوغایی در ایران اسلامی بوجود آورد.
جمهوری اسلامی ایران علی رغم مخالفت کشورهایی چون مصر و عربستان جهت محکومیت منطقه ایی و بین المللی رژیم صهیونیستی، اجلاس دوحه را برگزار کرد. این اجلاس مصوبات مهمی داشته که محکومیت و تضعیف رژیم صهیونیستی در سطح منطقه ایی و بین المللی منجر شد.
یا نگاهی به احادیث و روایات آخرالزمان در می یابیم که منطقه فعلی غرب آسیا در عصر ظهور و قبل از آن دستخوش حوادث گوناگون و مهمی خواهد بود که بیشترین تحولات مهم دنیا در این منطقه رخ خواهد داد و شاید یکی از دلایل حساسیت نسبت به این منطقه همین امر باشد که مسلمانان و به خصوص ایرانیان برای آزادی قدس از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند.
با شکل‌گیری حماسه 9دی به همه دیرباوران داخلی ثابت شد که ملت فهيم و آگاه ايران قادرند از ورای تمام چهره‌آرایی‌ها، تزویرها و نقاب‌ها، انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین، عافیت طلبان و مصلحت اندیشان بازشناسند.
بررسی حال و هوای این روزهای حلب که در و دیوارش رنگ پیروزی به خود گرفته و مقایسه ی آن با آسمان ابری برجام که بارش باران ناکامی اش روز به روز شدیدتر می شود بیانگر تفاوت نتیجه معامله با خداست بجای دل بستن به کدخدا!!!.
فعال دانشجویی استان البرز در یادداشتی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در دانشگاه تهران مبنی بر اینکه «ما هیچ قدمی در مسأله ی برجام برنداشتیم مگر آن که با مقام معظم رهبری مشورت کردیم»، گفت: سازندگان این دروغ با مطرح کردنش دو هدف را دنبال می کنند.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|