گروه خبری - اجتماعی
درگذشت مادر بزگ گرامی جناب آقای مرتضی هاشمی را خدمت دوستان اطلاع و برای آن مرحوم طلب رحمت و غفران الهی را از خداوند منعال مسئلت داریم.
پایگاه خبری بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز: مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در یادداشتی برای خبرگزاری بسیج دانشجویی در البرز آورده است: مسجد برغان از شواهد تاریخی حضور تشيّع پيش از صفويه در استان البرز است.
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور هشتگرد در حاشیه ی این دیدار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی البرز؛ گفت :سالمندان بعنوان در و گوهر گرانبهایی هستند که باید قدرآنها را بیشتر بدانیم و از تجربیات آنان در تمام زمینه ها بهره مند شویم.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در نشست خبری که به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد از برگزاری همایش دانشجویی و سازماندهی طلایه داران با هدف ارتقای معنویات دانشجویان خبر داد
کریمی به استارت آپ های پیش رو دانشگاه علمی -کاربردی قند کرج اشاره و خاطر نشان کرد: استارتآپ در سال تحصیلی مهر 95 در زمینه کنترل ،برق و الکترونیک - قند، شیرینی و شکلات-قارچ و صنایع وابسته ،توسط دانشگاه علمی - کاربردی قند کرج برگزار می شود.
برنامه های مختلفی از جمله ایستگاه صلواتی، دسته عزاداری همراه با ناهار ،سخنرانی و مداحی ، و زیارت عاشورا به همراه نماز امام حسین که در ایام محرم در بلوار دانشگاه پیام نور کرج توسط هیئت انصار المهدی برگزار می شود.
قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی به عنوان رده برتر بسیج دانشجویی در پنجمین جشنواره مالک اشتر استانی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
امروز هفتم مهر ماه مصادف است با شهادت سردار رشید اسلام سرلشگر ولی الله فلاحی ، یکی از افتخارات استان البرز که در سانحه ی سقوط هواپیمای C130 ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه سردارانی چون شهید فکوری ، شهید جهان آرا و ... به خیل شهدای گرانقدرمان پیوستند.
کار گروه 20 نفره تخصصی متشکل از دانشگاه های محیط زیست، آزاد سما، پیام نور اشتهارد به مدت 10 روز به بازسازی و مرمت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک رضوانیه در کمال شهر کرج پرداختند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|