گروه خبری - اجتماعی
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز ضمن تسلیت این سانحه ناگوار به ملت عزیز و خانواده های داغدار، از مسئولین امر می خواهد از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و در سریع ترین زمان ممکن به امور این عزیزان رسیدگی گردد
برجام دائماً از سوی همان کسانی که روز اول دولت محترم آنها را با ادب یافت نقض میشود و حال هم از برجام عبور کردند و وارد مرحله دوم پازلی که تعریف کردند شدند.
با حضور حجت السلام والمسلمین کرمی مراسم شکوه هجرت با تقدیر از جهادگران دانشجویی برگزار شد
جشنوراه علمی دانشجویان البرز به 28 بهمن تغییر یافت
مراحل داوری طرح‌های ارسالی به دومین جشنواره علمی دانشجویان استان البرز از یکم بهمن ماه زیر نظر داوران جشنواره در دبیرخانه استانی این جشنواره در معاونت علمی سازمان بسیج دانشجوی استان آغاز شده است
مسابقه بزرگ فجر اقتصادی با بهترین ایده جهت گفتمان سازی جنگ اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در دهه فجر و اردوهای راهیان نور و جهادی برگزار میگردد.
آمريكا و اسرائيل با اين توطئه ی شوم انتقال پايتخت ميخ های آخر را را بر تابوتشان ميكوبند.
تصميم آمريكا مبني بر به رسميت شناختن شهر قدس به عنوان پايتخت رژيم كودك كش اسرائيل بار ديگر نيت شوم دولت امريكا به مردم جهان اثبات شد.
رونمایی از اسم جدید پایگاه بسیج د انشجویی آموزشکده سما با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد
جشن دو نفره‌ی آمریکا و اسرائیل و اعلام مواضع مخالف از طرف کشورهای اسلامی و اروپایی و حتی اشخاصی چون پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان ، نوید این را می‌دهد که یاوه‌ها و خنده‌های مضحک ترامپ و نتانیاهو در آینده‌ی نزدیک به گریه مبدل خواهد شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|