گروه خبری - سیاسی
جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در پنج محور اصلی، ادبیات، هنرهای تجسمی، ادبیات نمایشی، فیلم کوتاه، موسیقی برگزار میگردد.
دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان البرز با سر دادن شعارهای ضد استکبار، اعتراض خود را نسبت به سخنرانی های اخیر رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ نشان دادند.
درگذشت مادر بزگ گرامی جناب آقای مرتضی هاشمی را خدمت دوستان اطلاع و برای آن مرحوم طلب رحمت و غفران الهی را از خداوند منعال مسئلت داریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز، میرسلیمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نظر آباد خبر از فعالیت گروه جهادی انصار المهدی(عج) در ایام محرم الحرام در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در بلوار جلال لو مشکین دشت داد.
اعلام حمایت قاطع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.
هر ايراني يك سپاهي است و تاريخ و شكوه ايران چيزي نيست كه هر نادانِ نابكاري بتواند آن را به راحتي خدشه دار كند
در حال حاضر هیچ کشوری (حتی ایالات متحده آمریکا) توانایی مقابله با حملات سایبری گسترده را ندارد و سامانه های کنترلی کشورها در برابر حملات هدفمند سایبری ناتوانند.
مصطفی حسنی: حمله ترامپ به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهادی ارزشمند و مقدس که در تمام لحظه های سخت و مخاطرات در کنار ملت ایران بوده و هست، نهادی که به فرموده امام اگر نبود، کشور هم نبود مسخره و مضحک است.
در پی یاوه گویی رئیس جمهور منحوس آمریکا شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد: آقای ترامپ تروریست شمایید که با حمایت از رژیم های مرتجع منطقه در غرب آسیا به مردمانشان ظلم و ستم می کنید و کودکان یمن را در خون خود غلطان می سازید.
جلسه ی هماهنگی اربعین دانشجویی با حضور مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز، دکتر میرزا ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از نمایندگان روسای دانشگاه های استان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تشکیل شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|