گروه خبری - فرهنگی
جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در پنج محور اصلی، ادبیات، هنرهای تجسمی، ادبیات نمایشی، فیلم کوتاه، موسیقی برگزار میگردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز، مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه جمعی از بسیجیان دانشجو در دفتر سرهنگ خسروی معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی حاضر شدند.
مراسم تعویض پرچم شهدای گمنام دانشگاه پیام نور و دیدار با دو خانواده معظم شهید با حضور رئیس دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی استان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور هشتگرد در حاشیه ی این دیدار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی البرز؛ گفت :سالمندان بعنوان در و گوهر گرانبهایی هستند که باید قدرآنها را بیشتر بدانیم و از تجربیات آنان در تمام زمینه ها بهره مند شویم.
برنامه های مختلفی از جمله ایستگاه صلواتی، دسته عزاداری همراه با ناهار ،سخنرانی و مداحی ، و زیارت عاشورا به همراه نماز امام حسین که در ایام محرم در بلوار دانشگاه پیام نور کرج توسط هیئت انصار المهدی برگزار می شود.
هر وقت دست به قلم شدم تا معنای عشقم را بنویسم ، قلم از بارِ فشارِ عشق ، رنگ زِ رخسارش رفت ، یا که کاغذ بار این عشق به گردن نگرفت !
کار گروه 20 نفره تخصصی متشکل از دانشگاه های محیط زیست، آزاد سما، پیام نور اشتهارد به مدت 10 روز به بازسازی و مرمت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک رضوانیه در کمال شهر کرج پرداختند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|